Menu
Your Cart

Nuotakoms

Prabangaus Armani šilko baltas chalatas su baltomis plunksnomis
Naujiena Perkamiausia
Modelis: 0016
Prabangaus Armani šilko chalatas, kuris pasižymi lengva tekstūra su lengvai krentančiomis plunksnomis. Plunksnos suteikia chalatui išskirtinumą ir lengvą subtilumą, bei eleganciją. Audinys minkštas, puikiai priglunda prie kūno, jaukus ir nesukelia prakaitavimo.Chalatas susiriša su audinio juostele.&..
45.00€
Be PVM:45.00€
Prabangaus Armani šilko balti naktiniai su gelėtais neriniais
Naujiena Perkamiausia
Modelis: 0013
Prabangaus Armani šilko naktiniai, kurie pasižymi lengva tekstūra su gražiais aukštos kokybės neriniais. Audinys minkštas, su nedideliu blizgesiu, puikiai priglunda prie kūno, jaukus ir nesukelia prakaitavimo. Sudėtis: 98% polisteris, 2% lykra.Galimas pasiuvimas pagal Jūsų išmatavimus, bei stan..
30.00€
Be PVM:30.00€
Prabangaus Armani šilko balti naktiniai su plunksnomis
Naujiena Perkamiausia
Modelis: 0014
Prabangaus Armani šilko naktiniai, kurie pasižymi lengva tekstūra su gražiai krentančiomis plunksnomis. Audinys minkštas, su nedideliu blizgesiu, puikiai priglunda prie kūno, jaukus ir nesukelia prakaitavimo. Modelis laisvo silueto.Sudėtis: 98% polisteris, 2% lykra. Galimas pasiuvimas pagal Jūs..
35.00€
Be PVM:35.00€
Prabangus Armani šilko baltas chalatas su baltais neriniais
Naujiena Perkamiausia
Modelis: 0015
Prabangaus Armani šilko baltas chalatas, kuris pasižymi lengva tekstūra su gražiais aukštos kokybės neriniais. Audinys minkštas, puikiai priglunda prie kūno, jaukus ir nesukelia prakaitavimo. Chalato rankovės ir apačia apsiūtos plačiais gelėtais nerinias.Chalatas susiriša su audinio juostele. Sudėti..
45.00€
Be PVM:45.00€
Rodo nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)